Kniha návštev

Dátum: 30.07.2017

Vložil: Rostislav

Titulok: Ubytování bylo skvělé

Ubytování bylo výborné, žádné Připomínky nemáme, až na bazény, nečekali jsme tolik lidí, ale s ubytováním to nemá nic společného. Děkujeme za pěkně strávený pobyt.

Dátum: 13.07.2017

Vložil: Miroslava

Titulok: Naprostá spokojenost

Klidné tiché ubytování v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště. Novostavba bytového domu, kde je vše nové a s veškerým komfortem, včetně vlastního parkovacího místa. Ani v horkých letních dnech nebyl apartmán přetopen. Nadstandardní vybavení apartmánu, např. včetně méně obvyklých věcí, jako základních potravin v kuchyni, DVD a hry pro děti, náhradní všechny možné druhy žárovek, hygienické potřeby, vysavač, a obzvláště jsme ocenili také sítě proti komárům v oknech apod. Výborná komunikace majitele před příjezdem, flexibilní domluva na čas příjezdu i odjezdu. Nedaleko les a možnost vycházek v přírodě. Vše naprosto bez komplikací, maximální spokojenost, doporučujeme.

Dátum: 23.06.2017

Vložil: Ivan

Titulok: Znovu nám to vyšlo

Boli sme tu ubytovaní už siedmi raz a znova sme boli veľmi spokojní. Perfektné vybavenie - vždy o niečo potrebné doplnené. Výborná organizácia a komunikácia s majiteľom.
Ďakujeme, prídeme znovu (ak sa nám ujde voľný termín).

Dátum: 04.06.2017

Vložil: Erik

Titulok: Spokojenost

Krásný a příjemný apartmán, který plně vyhovoval našim potřebám. Čistý, plně vybavený, tichý (po několikeré návštěvě Podhájské rád konstatuji - zatím nejlepší z navštívených), Děkujeme.

Dátum: 04.06.2017

Vložil: Hegerová Iva

Titulok: Příjemné a plně vybavené ubytování

Ubytování je krásné, čisté a zařízením apartmánu myslíte i na nejnáročnejšího klienta. Pobyt v tak dobře zařízeném apartmánu jsme nenašli!!! Velmi rádi se k vám vrátíme a také doporučíme.

Dátum: 24.05.2017

Vložil: Libuše

Titulok: Velice spokojeni

Tiché, klidné prostředí blízko koupaliště. Kuchyň dobře vybavená, nic nám nescházelo. Slevová nabídka restaurací využita. Děkujeme za krásnou dovolenou.

Dátum: 19.03.2017

Vložil: Radek s rodinou

Titulok: Perfektní

Apartmán je čistý a vybavený. Obsahuje fén na vlasy, žehličku, to málo kde mají. Potěšili nás slevy na některé koupaliště a restaurace. Plánujeme přijet znova v létě.

Dátum: 08.02.2017

Vložil: Josef Dřevojánek

Titulok: Příjemné ubytování

Krásné a příjemné ubytování. Super domluva a ochota. Vše moderní. V okolních restauracích slevy.
Vřele doporučuji i pro rodinu o 6 členech jako my.
Ještě jednou děkujeme.

Dátum: 08.02.2017

Vložil: František

Titulok: Celková spokojenost

Příjemné prostředí a kvalita ubytování. Doporučené restaurace jsou dobrým vodítkem

Dátum: 20.11.2016

Vložil: Symona

Titulok: Příjemný pobyt

Pěkné apartmá s velmi vkusným vybavením, zajištěným základním sortimentem "přežití" - káva, čaj. Nabídka slevových kupónú je více než dostatečná a zahrnuje širokou oblast kompletního vyžití, které poskytuje celý relaxační areál a služby. Všem mohu pobyt a zajištění služeb v apartmánu Jaspis jen doporučit.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok