Kniha návštev

Dátum: 21.10.2017

Vložil: Helena

Titulok: Super dovolená

Apartmán je výborně vybavený, vše funguje, čistý, útulný. Super poloha - málo schodů a snesitelná teplota, když je venku vedro.

Dátum: 21.10.2017

Vložil: Mária

Titulok: Veľká spokojnosť

Pobyt vo vašom zariadení bol príjemný, určite by som ho odporučila aj iným. Prajeme Vám i naďalej veľa spokojných zákazníkov. Ďakujeme!

Dátum: 21.10.2017

Vložil: Jiří Daněk

Titulok: Děkujeme

Všechno bylo v pořádku, Děkujeme a budeme doporučovat a tešíme se na další návštěvu.

Dátum: 21.10.2017

Vložil: Pavel

Titulok: Spokojnosť

Pomer cena/služby na slušnej úrovni. Radi sa vrátime, až na pár maličkostí nie je čo vytknúť.

Dátum: 27.08.2017

Vložil: Mária s rodinou

Titulok: Bolo tu fajn

Opäť sme zavítali do Podhájskej a samozrejme do tohto apartmánu. Sme stále spokojní. Vrelo doporučujeme apartmán aj našim priateľom. Ďakujeme

Dátum: 02.08.2017

Vložil: Iveta s rodinou

Titulok: Spokojní

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme

Dátum: 30.07.2017

Vložil: Iveta

Titulok: Pěkné

Příjemné krásné prostředí. Ticho, klid. Apartmán plně vybaven. Rádi se budeme vracet. Jediné co chybí, tak na balkónových dveřích síťka (mouchy). :-)

Dátum: 30.07.2017

Vložil: Rostislav

Titulok: Ubytování bylo skvělé

Ubytování bylo výborné, žádné Připomínky nemáme, až na bazény, nečekali jsme tolik lidí, ale s ubytováním to nemá nic společného. Děkujeme za pěkně strávený pobyt.

Dátum: 13.07.2017

Vložil: Miroslava

Titulok: Naprostá spokojenost

Klidné tiché ubytování v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště. Novostavba bytového domu, kde je vše nové a s veškerým komfortem, včetně vlastního parkovacího místa. Ani v horkých letních dnech nebyl apartmán přetopen. Nadstandardní vybavení apartmánu, např. včetně méně obvyklých věcí, jako základních potravin v kuchyni, DVD a hry pro děti, náhradní všechny možné druhy žárovek, hygienické potřeby, vysavač, a obzvláště jsme ocenili také sítě proti komárům v oknech apod. Výborná komunikace majitele před příjezdem, flexibilní domluva na čas příjezdu i odjezdu. Nedaleko les a možnost vycházek v přírodě. Vše naprosto bez komplikací, maximální spokojenost, doporučujeme.

Dátum: 23.06.2017

Vložil: Ivan

Titulok: Znovu nám to vyšlo

Boli sme tu ubytovaní už siedmi raz a znova sme boli veľmi spokojní. Perfektné vybavenie - vždy o niečo potrebné doplnené. Výborná organizácia a komunikácia s majiteľom.
Ďakujeme, prídeme znovu (ak sa nám ujde voľný termín).

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok